İzmir Ahiler
İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş.

2013 yılından beri , deneyimli ve donanımlı kadromuzla , müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler üreterek “İş Sağlığı ve Güvenliği”  prensiplerini  tüm çözüm ortaklarımızda  kurum felsefesi haline getirmeye çalışıyoruz.

Yasa ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirmenin yanında , uluslararası gelişme ve ihtiyaçları takip ederek , müşterilerimizi ve çalışanlarını güvenli ve sağlıklı yarınlara hazırlarız.

Tekdüze kurallar ve uygulamalar yerine , müşterimizin iş koluna uygun , “İşe Özel”  iş sağlığı ve güvenliği altyapısı oluştururuz.

Hizmet Yönetim Politikamız

  • Müşteriler ve ihtiyaçları tanımlanır.
  • Müşteri ihtiyacını karşılayabilecek yetkin personel görevlendirilir.
  • Müşterinin işgücü kaybını minimuma indirecek ziyaret ortaklaşa programlanır.
  • Görevlendirilen personel işyerine özgü tehlike ve riskleri belirler, müşteriyle paylaşır ve giderilmesi konusunda rehberlik eder.
  • İl Güvenliği Uzmanı ve İş Yeri Hekimi temel iş güvenliği eğitimi ile beraber, o işyerine özgü makine, teçhizat, vs. kullanımı ile ilgili de iş güvenliği eğitimi verir.
  • Ahiler personeli tarafından çalışma ortamı gözlenerek gelişim noktaları belirlenir ve işverenin çalışma ortamını sürekli geliştirmesine katkı sağlar.
  • Yasa ve yönetmeliklerden doğan tüm dökümantasyon İzmir Ahiler İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. tarafından denetlenir ve işyeri için hazırlanan dökümantasyonun elektronik ortamda müşteri tarafından yazılım vasıtasıyla ulaşılabilir olması sağlanır.
  • İzmir Ahiler İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri A.Ş. personeli tarafından yapılan her ziyaret sonrası gerçekleşen faaliyetler, tesbit ve öneriler müşteriye raporlanır.
  • Yasa ve yönetmeliklerdeki gelişmeler sürekli takip edilerek müşteriye aktarılır ve gerekli değişikliklerin yapılması için rehberlik edilir.
  • Müşteri memnuniyeti sürekli ölçülür ve gelen şikayetler çözüme en kısa zamanda ulaştırılır.
1
Değerlerimiz
Dürüst, iyi niyetli insanlarla çalışırız. Tüm iletişimimizi saygı çerçevesinde gerçekleştiririz. Söylediğimizi yapar, yaptığımızın sorumluluğunu alırız. Bilgimizi doğruluktan ayrılmadan paylaşırız.
2
Hedeflerimiz
Yaptığımız işimizi seviyor ve işimizden heyecan duyuyoruz. Cesur ve kararlıyız, Her zaman her alanda yanınızdayız. Katma değer yaratabilecek tüm fikirleri teşvik ederiz.
3
Hizmet Politikamız
Kamu ve özel sektöre ait bütün iş ve işyerlerinde çalışanların İSG hizmetlerinin en üst düzeyde verilebilmesine yönelik sorumluluğumuzun bilincindeyiz.